İptal ve İadeler Hakkında

ÜRÜNLERİN PAKETLENMESİ

Ürünlerimiz, önce şeffaf paketlemeye yerleştirilir ardından dışarıdan görünmeyecek şekilde opak paketlemesi yapılır ve gönderilir.

ÜRÜNLERİN İADESİ

İade her zaman ücretsizdir ve Yurtiçi Kargo ile yapılabilir. 
Hijyen koşulları gereğince takım altları , alt iç giyim ürünleri, alt çamaşırlı ürün grupları iade yapılamamaktadır. İade etmeye karar verdiyseniz ürünleri satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde aşağıdaki adımları izleyerek kolayca iade yapabilirsiniz.

YURTİÇİ KARGO İLE İADE

Ürünler ile gelen fatura ile birlikte iadesini yapmak istediğiniz ürünleri AYCI Tekstil’den size gönderilene benzer bir poşet veya kutuya yerleştirebilirsiniz. Ardından size en yakın bir Yurtiçi Kargo Şubesine giderek paketi 425 391 255 müşteri numaralı AYCI Tekstil‘e, firmanın anlaşmasını kullanarak alıcı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

ÖDEMELERİN İADESİ

İade ettiğinizi ürünler tarafımıza teslim edildiğinde incelemeye alınır. İnceleme süresi en fazla 2 işgünü içerisinde tamamlanır. İnceleme sonucunda şeffaf paketlemesi açılmamış ürünlerin ödemesinin iadesi 14 gün içerisinde ödemenin yapıldığı Banka Hesabına, Banka Kartına veya Kredi Kartına ödemenin iadesi yapılır.

Shopping Cart
Scroll to Top